گروه فرهنگی یاران خمینی (ره)

سرنوشت مقلدان خمینی جز شهادت نیست. شهید مظلوم آیت الله بهشتی ره

تقویم اجرایی

دریافت تقویم اجرایی شهریور 92

طرح ودیعه

جزوات مرحله سوم روی وبلاگ قرار گرفت

همدلی آینده

مجمع همدلی بعدی چهارشنبه 27شهریور ساعت 17:40

اخباروبرنامه ها

نمونه سوالات طرح لبیک در وبلاگ قرار گرفت./مراسم بعدی هیات یاران خمینی ره دوشنبه 25شهریور ساعت 20:30 میلاد امام رضا علیه السلام

گروه فرهنگی یاران خمینی (ره)

رجل من اهل قم، یدعو الناس الی الحق. یجتمع معه قوم کزبر الحدید. لا تزلهم الریاح العواصف، ولا یملون من الحرب، ولا یجبنون. وعلی الله یتوکلون، والعاقبه للمتقین.

امام خامنه ای : اگر شورای نگهبان نمی بود ، و نباشد ، یا تضعیف بشود ، یا کار خودش را انجام ندهد ، حرکت اسلامی این نظام زیر سوال خواهد رفت ؛ زیرا که حرکت نظام بر اساس قوانین است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امام روح الله : من به این آقایان هشدار می دهم که تضعیف و توهین به فقهای شورای نگهبان ، امری خطرناک برای کشور و اسلام است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امام روح الله : قانون معین شده است.نمی شود از شما پذیرفت که ما قانون را قبول نداریم غلط میکنی قاون را قبول نداری ! قانون تو را قبول ندارد.نباید از مردم پذیرفت ، از کسی پذیرفت که ما شورای نگهبان را قبول نداریم . نمی توانی قبول نداشته باشی...نه! همه باید مقید به این باشید که قانون را بپذیرید ولو برخلاف رای شما باشد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امام روح الله : قانون در راس واقع شده است و همه افراد هر کشوری باید خودشان را با قانون تطبیق بدهند . اگر قانون بر خلاف خودشان هم حکمی کرد ،باید خودشان را در مقابل قانون تسلیم کنند ؛ آن وقت است که کشور ، کشور قانون می شود.

آخرین نظرات

۲ مطلب در مارس ۲۰۱۲ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

معمولا اواخر سال که میرسه اگه یه سر به پایگاههای بسیج و جمع های حزب اللهی که غالبا کار فرهنگی هم میکنن بزنیم یه چیزی خیلی تو چشم میزنه؛ اردوی جنوب... وما ادراک ما اردوی جنوب...

میگن هر شهید با محل شهادتش انس داره...یکی یکی مناطق توی ذهنم میاد...      
دوکوهه السلام ای خانه ی عشق...         
فتح المبین؛ کوچه ی آشتی کنان با خدا...           
شرهانی؛ سرزمین پرچم ها...محل شهادت هر شهید را که تفحص کرده اند با یک پرچم نشان داده اند...چه قدر پرچم!...        
هویزه؛ سرزمین نبردهای تن به تانک...    
فکه؛ رمل ...تشنگی...غربت...     
اروند؛ ضیافت آب وآتش...روایت غواصها...  
طلائیه؛ به بچه های اینجا بگویید کربلایی...           
مسجد جامع خرمشهر...مرکز مقاومت ایران...         
.
.
...اینجا شلمچه است؛ همین..

اما به قول اون شاعر:بسی گفتیم وگفتند از شهیدان/شهیدان را شهیدان میشناسند. 
پس بهتره ماچیزی نگیم و خودشون، خودشون رو روایت کنند:           
که بودند آنان که گروه گروه در خرمشهر زیر شنی تانک های روسی له شدند و با نارنجک اسرائیلی تکه تکه شدند و در هر قدم از هر کوچه ی شهر، شهیدی دادند تا نام "شیعه" را مترادف با معنای "مرد" نگاه دارند و حدیث  "السلمان منا اهل البیت" را درباره فرزندان سلمان تفسیر کنند؟ که بودند آنان که در ایستگاه هفت و دوازده و ذوالفقاریه... جنگیدند تا آبادان  "عبادان" نشود؟ که بودند آنان که رنگ گل سرخ خون پاکشان از فراز مسجد جامع سوسنگرد بر آسمان پاشید و غم شهادتشان جاودانه در غروب سوسنگرد ماند؟ که بودند آنان که هویزه را کربلا کردند ؟ و چه بگویم؟ مگر می شود آن هشت سال را که به هشتاد هزار سال عمر آنان که سیاره زمین را بدل از طویله گرفته اند می ارزد، در هشت سطر خلاصه کرد؟ که بودند آنان که حقیقت قدسی انقلاب اسلام را در میدان های هشت سال دفاع مردانه ظهور بخشیدند و چه بود جز درد دین و عشق ولایت که آنان را توان این همه استقامت بخشید؟... سید شهیدان اهل قلم شهید سید مرتضی آوینی

انشالله امسال هم شهدا دعوتمون کنن...

  • گروه فرهنگی یاران خمینی(ره)
  • ۰
  • ۰
  • گروه فرهنگی یاران خمینی(ره)