گروه فرهنگی یاران خمینی (ره)

سرنوشت مقلدان خمینی جز شهادت نیست. شهید مظلوم آیت الله بهشتی ره

تقویم اجرایی

دریافت تقویم اجرایی شهریور 92

طرح ودیعه

جزوات مرحله سوم روی وبلاگ قرار گرفت

همدلی آینده

مجمع همدلی بعدی چهارشنبه 27شهریور ساعت 17:40

اخباروبرنامه ها

نمونه سوالات طرح لبیک در وبلاگ قرار گرفت./مراسم بعدی هیات یاران خمینی ره دوشنبه 25شهریور ساعت 20:30 میلاد امام رضا علیه السلام

گروه فرهنگی یاران خمینی (ره)

رجل من اهل قم، یدعو الناس الی الحق. یجتمع معه قوم کزبر الحدید. لا تزلهم الریاح العواصف، ولا یملون من الحرب، ولا یجبنون. وعلی الله یتوکلون، والعاقبه للمتقین.

امام خامنه ای : اگر شورای نگهبان نمی بود ، و نباشد ، یا تضعیف بشود ، یا کار خودش را انجام ندهد ، حرکت اسلامی این نظام زیر سوال خواهد رفت ؛ زیرا که حرکت نظام بر اساس قوانین است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امام روح الله : من به این آقایان هشدار می دهم که تضعیف و توهین به فقهای شورای نگهبان ، امری خطرناک برای کشور و اسلام است.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امام روح الله : قانون معین شده است.نمی شود از شما پذیرفت که ما قانون را قبول نداریم غلط میکنی قاون را قبول نداری ! قانون تو را قبول ندارد.نباید از مردم پذیرفت ، از کسی پذیرفت که ما شورای نگهبان را قبول نداریم . نمی توانی قبول نداشته باشی...نه! همه باید مقید به این باشید که قانون را بپذیرید ولو برخلاف رای شما باشد.

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

امام روح الله : قانون در راس واقع شده است و همه افراد هر کشوری باید خودشان را با قانون تطبیق بدهند . اگر قانون بر خلاف خودشان هم حکمی کرد ،باید خودشان را در مقابل قانون تسلیم کنند ؛ آن وقت است که کشور ، کشور قانون می شود.

آخرین نظرات

۳ مطلب در آوریل ۲۰۱۳ ثبت شده است

  • ۰
  • ۰

جهت دریافت پوستر روی تصویر کلیک نمایید

  • گروه فرهنگی یاران خمینی(ره)
  • ۰
  • ۰

علیرضا حدادی


بسم رب الحسین

ایام، ایام خاصی است؛ ایامی که عن­قریب همه چیز رنگ و بوی دیگری می گیرد. بعضی رنگ نفاق می گیرند و بعضی دیگر از روی احساس وظیفه وارد میدان علمداری لشگر امام زمان(عج) می شوند؛ بعضی به خاطر دنیای دیگران آخرت خود را چه ارزان می فروشند. بعضی دم از حقوق احقاق نشده ی امت روح الله می زنند؛ در حالی که خیال می کنند مردم سابقه ایشان در حقوق فروشی ملت به اجانب را فراموش کرده اند. بعضی با مادرشان مشورت می کنند که بالاخره بیایند یا نیایند و ...

خدا رحمتت کند امام! که گفتی جمهوری اسلامی و نه چیز دیگر. جمهوریت، همان صفتی که علی رغم گذشت سی سال از گردن نهادن به آن، متاسفانه هنوز هم گاهی با ترس به آن می نگریم. ترسی که برخی تاریک فکران به ذهن مردم رسوخ داده اند. آنانی که هر جا حضور گسترده ی مردم بوده است به ایشان خیانت کردند و اوج رسوایی آنان در سال 88 در توهین به اکثریت و تنفر از رای مردم و کمک خواستن از قدرت های خارجی برای مهار جمهوریت به نفع اقلیت ، خود را تمام قد نشان داد.

و اما در این ایام همیشه گوش امت حزب الله به دهان نایب امامش بوده است که با بیان شاخص های اصلی رئیس جمهور، باز هم جمهوریتی را که پای کار همیشگی انقلاب است به رخ دشمنان می کشاند. این بار هم حضرت امام خامنه ای(مدظله) در بیانات روز اول فروردین، شاخص اختصاصی رئیس جمهور منتخب را داشتن امتیازاتی که امروز وجود دارد، منهای ضعف ها دانستند.

ادامه مطلب ...

  • گروه فرهنگی یاران خمینی(ره)
  • ۰
  • ۰
شماره 40 نشریه انس با ولی منتشر شد

ویژه نامه انتخابات (شماره اول)


  • گروه فرهنگی یاران خمینی(ره)